صفحه اصليفروشگاهفروشندگانبازاريابيدرج بنر ويژهاخبار و مقالات ايستگاه آگهيآگهي دهندگانتالار گفتمانتماس با مادرباره ما

 

«ببعی» استاد انگلیسی شد 5264

«ببعی» استاد انگلیسی شد سردبیر پرتال مجازی کودکان و نوجوانان شبکه دو از معلم شدن شخصیت محبوب ببعی در این محیط خبر داد و گفت: با تدابیر اندیشیده شده ببعی در این محیط به بچه‌ها زبان انگلیسی یاد می‌دهد.
به گزارش ايسنا، بهاره جهاندوست با اعلام این که افزون بر 20 زیر سایت در پرتال مجازی کودکان و نوجوانان فعال هستند، افزود: این سایت بر اساس نیازهای کودکان و در دو بخش کودکان و بزرگسالان طراحی شده و تلاش می‌کند در فضای مجازی مهارت‌های لازم را به مخاطبان خود یاد دهد.
وی افزود: در این مسیر از حضور همه کاراکترهای محبوب برای تحقق اهداف آموزشی خود استفاده می‌کنیم؛ بعنوان مثال اکنون کاراکتر محبوب «ببعی» سه شنبه و جمعه هر هفته مخاطبان خود را در تالار گفتگوی این پرتال جمع کرده و به آن‌ها زبان انگلیسی آموزش می‌دهد.

جهاندوست با اعلام اینکه کودکان از فضای مجازی توقعات متفاوتی دارند، ادامه داد: در این فضا بچه‌ها خیلی به دنبال هویت واقعی ببعی نیستند، آن‌ها به سادگی با این کاراکتر محبوب ارتباط برقرار کرده و باورش کرده‌اند، آن‌ها به واسطه این اعتماد صادقانه انگلیسی یاد می‌گیرند و از طریق همین معلم محبوب مهارت‌های زیستی خود را تقویت می‌کنند.

مرکز رسانه مجازی کودک به ادرس www.10006016.irیک پرتال رسمی و مرجع است که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

هدف از طراحی پرتال این است که کودکان و نوجوانان علاقمند به اینترنت بدون تلف کردن وقت خود و سردرگمی در دنیای وب، خیلی ساده به آنچه می‌خواهند دسترسی پیدا کنند.

تاریخ ثبت مقاله: 1392/7/30    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1392/7/30
منبع: http://www.entekhab.ir
بازديد: 650
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: f_ebrahimi

 

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان


لطفا به متن فوق امتیاز دهید:


شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:


کلمات کلیدی: معلم شدن ، ببعی ، زبان انگلیسی ، کودکان ، بزرگسالان ، اهداف آموزشی ، کاراکتر محبوب

 

بازاريابي با اينستاگرام ...

سفر به جام جهاني روسيه ...